Filtre

  • dim 17 juillet

    Dancenjoy - Social Brazilian Zouk

    Baudelohof
    14.00 h.
  • dim 17 juillet

    Pure - Kidsdance

    Baudelohof
    15.00 h.
  • dim 17 juillet

    Dans 'Ruh' - Maghrebdansen

    Baudelohof
    16.00 h.
  • dim 17 juillet

    Gentertainment - rap workshop

    Baudelohof
    16.00 h.
  • dim 17 juillet

    Shoonya - Cuban Salsa

    Baudelohof
    16.00 h.
  • dim 17 juillet

    Tinkerman

    Baudelohof
    16.30 h.
  • dim 17 juillet

    Marika - Oriëntaalse dans

    Baudelohof
    17.00 h.
  • dim 17 juillet

    Dancenjoy - Brazilian Zouk

    Baudelohof
    18.00 h.
  • dim 17 juillet

    Jonge Wolven: Lani

    Baudelohof
    18.00 h.
  • dim 17 juillet

    Shoonya - Bhangra

    Baudelohof
    18.00 h.
  • dim 17 juillet

    FelixFizzleFelle

    Baudelohof
    18.30 h.
  • dim 17 juillet

    Gentertainment

    Baudelohof
    19.30 h.
  • dim 17 juillet

    Pavel & Florian go Irish

    Baudelohof
    19.30 h.
  • dim 17 juillet

    Polariteit - Tango

    Baudelohof
    19.30 h.
  • dim 17 juillet

    Baila Tropical - Salsa

    Baudelohof
    20.00 h.
  • dim 17 juillet

    Meisjes met Lichtjes

    Baudelohof
    20.30 h.
  • dim 17 juillet

    Mólo Sâyat

    Baudelohof
    20.30 h.
  • dim 17 juillet

    DJ Kurt

    Baudelohof
    21.00 h.
  • dim 17 juillet

    Pavel & Florian: World tour

    Baudelohof
    21.30 h.
  • dim 17 juillet

    Rick De Vic

    Baudelohof
    21.30 h.
  • dim 17 juillet

    A Fiery Dance

    Baudelohof
    22.30 h.
  • dim 17 juillet

    Aboubakar Traoré & Balima

    Baudelohof
    22.30 h.
  • dim 17 juillet

    DJ Latomski

    Baudelohof
    22.30 h.
  • dim 17 juillet

    DJ Base

    Baudelohof
    23.30 h.
  • dim 17 juillet

    Jan Conka Ensemble

    Baudelohof
    23.30 h.

Beverhoutplein/Place Musette

Retour en haut de page
  • dim 17 juillet

    Trio Maison + Bruno Deneckere

    Beverhoutplein/Place Musette
    21.30 h.

Camping Vlasmarkt

Retour en haut de page
  • dim 17 juillet

    Bad Meanin’ Good

    Camping Vlasmarkt
    21.00 h.
  • dim 17 juillet

    Moustachemusic

    Camping Vlasmarkt
    22.00 h.
  • dim 17 juillet

    Zeppos Soundsystem

    Camping Vlasmarkt
    23.00 h.
  • dim 17 juillet

    Tron Javolta & Samuel

    Camping Vlasmarkt
    01.30 h.
  • dim 17 juillet

    Radio Sabrina

    Camping Vlasmarkt
    03.30 h.
  • dim 17 juillet

    John Terras Soundsystem

    Camping Vlasmarkt
    05.30 h.

Emile Braunplein

Retour en haut de page
  • dim 17 juillet

    Mardi Gras Festival - Namiddag Jazz Biergarten

    Emile Braunplein
    12.00 h.
  • dim 17 juillet

    Mardi Gras Festival - Avond Party!

    Emile Braunplein
    20.00 h.
  • dim 17 juillet

    Mardi Gras Festival - Avond Party!

    Emile Braunplein
    20.00 h.

François Laurentplein/Luisterplein

Retour en haut de page
  • dim 17 juillet

    Vrouwen zingen Boudewijn de Groot (Crooneneberghs, Dottermans en Dex)

    François Laurentplein/Luisterplein
    14.30 h.
  • dim 17 juillet

    Filet Americana

    François Laurentplein/Luisterplein
    19.00 h.
  • dim 17 juillet

    De Flandriens ‘de Popklassieker’

    François Laurentplein/Luisterplein
    23.15 h.

Groentenmarkt

Retour en haut de page
  • dim 17 juillet

    Boulevard Hills

    Groentenmarkt
    19.20 h.
  • dim 17 juillet

    Double D

    Groentenmarkt
    21.20 h.
  • dim 17 juillet

    Dutch Simple Minds

    Groentenmarkt
    00.10 h.

Korenlei-Graslei

Retour en haut de page
  • dim 17 juillet

    Tropical Soldier

    Korenlei-Graslei
    16.30 h.
  • dim 17 juillet

    Jamafrican Crew

    Korenlei-Graslei
    18.00 h.
  • dim 17 juillet

    dj Sahra

    Korenlei-Graslei
    19.30 h.
  • dim 17 juillet

    Team Damp

    Korenlei-Graslei
    21.00 h.
  • dim 17 juillet

    It's Natascha (live)

    Korenlei-Graslei
    22.50 h.
  • dim 17 juillet

    Soul Shakers

    Korenlei-Graslei
    23.10 h.
  • dim 17 juillet

    DJ Brooke Bailey

    Korenlei-Graslei
    01.45 h.
  • dim 17 juillet

    Curfew

    Korenlei-Graslei
    02.30 h.
  • dim 17 juillet

    Rockin'em

    Korenmarkt
    14.00 h.
  • dim 17 juillet

    Guy Pierson & the Rhythm Cats

    Korenmarkt
    16.00 h.
  • dim 17 juillet

    Les Amis

    Korenmarkt
    18.00 h.
  • dim 17 juillet

    Margriet Hermans live

    Korenmarkt
    20.00 h.
  • dim 17 juillet

    Mama's Jasje

    Korenmarkt
    22.30 h.
  • dim 17 juillet

    DJ Sono Tom & Alex

    Korenmarkt
    23.50 h.
  • dim 17 juillet

    Collab Coalition

    Kouter
    18.30 h.
  • dim 17 juillet

    Lander & Adriaan

    Kouter
    19.00 h.
  • dim 17 juillet

    Bobbi Lu

    Kouter
    20.30 h.
  • dim 17 juillet

    Borokov Borokov

    Kouter
    21.00 h.
  • dim 17 juillet

    Vlerk

    Kouter
    22.00 h.
  • dim 17 juillet

    Acid Arab (live)

    Kouter
    22.45 h.

Sint-Baafsplein

Retour en haut de page
  • dim 17 juillet

    Koninklijke Harmonie Kunst Adelt Zele-Heikant i.s.m. VLAMO OVL

    Sint-Baafsplein
    14.00 h.
  • dim 17 juillet

    petpetpet

    Sint-Baafsplein
    17.00 h.
  • dim 17 juillet

    Vlaanderen Zingt

    Sint-Baafsplein
    18.30 h.
  • dim 17 juillet

    Christoff

    Sint-Baafsplein
    22.30 h.
  • dim 17 juillet

    Daddy Cool

    Sint-Baafsplein
    23.45 h.
  • dim 17 juillet

    DJ Monsieur B

    Sint-Baafsplein
    01.00 h.

Sint-Bavo Humaniora

Retour en haut de page
  • dim 17 juillet

    Günther Neefs met live band

    Sint-Bavo Humaniora
    11.00 h.
  • dim 17 juillet

    Günther Neefs met live band

    Sint-Bavo Humaniora
    16.00 h.

Sint-Veerleplein

Retour en haut de page
  • dim 17 juillet

    MPeG

    Sint-Veerleplein
    14.00 h.
  • dim 17 juillet

    MeZaMi

    Sint-Veerleplein
    19.00 h.
  • dim 17 juillet

    The Wizards

    Sint-Veerleplein
    21.00 h.
  • dim 17 juillet

    The Black Men

    Sint-Veerleplein
    22.45 h.

Vrijdagmarkt

Retour en haut de page
  • dim 17 juillet

    Foor

    Vrijdagmarkt
    14.00 h.

Walter De Buckplein

Retour en haut de page
  • dim 17 juillet

    Gentse Crochet

    Walter De Buckplein
    16.00 h.
  • dim 17 juillet

    Turkse Fasılavond: mezze, rakı en muziek | reservaties fasil@trefpunt.be

    Walter De Buckplein
    19.00 h.
  • dim 17 juillet

    Gentse Zangstonde

    Walter De Buckplein
    20.00 h.
  • dim 17 juillet

    Ibıdıklar

    Walter De Buckplein
    20.15 h.
  • dim 17 juillet

    Gaïsha

    Walter De Buckplein
    22.30 h.
  • dim 17 juillet

    Djé Balèti (FR)

    Walter De Buckplein
    00.30 h.
  • dim 17 juillet

    Deejay Serge

    Walter De Buckplein
    01.30 h.

Willem de Beersteeg

Retour en haut de page
  • dim 17 juillet

    Zataclan

    Willem de Beersteeg
    19.00 h.

Woodrow Wilsonplein

Retour en haut de page
  • dim 17 juillet

    Gentopia kindernamiddagen

    Woodrow Wilsonplein
    13.00 h.

D'autres activités

Etes-vous à la recherche d’un autre événement?

Restez informé

Abonnez-vous à la newsletter néerlandaise