Filtre

  • jeu 21 juillet

    Shoonya - Bellydance

    Baudelohof
    15.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Malika - Bellydance

    Baudelohof
    16.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Tapdance promotion - Tapdans

    Baudelohof
    16.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Together We Stand - breakdance workshop

    Baudelohof
    16.00 h.
  • jeu 21 juillet

    In the world of Muhsin Bey

    Baudelohof
    16.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Lékip - African Dance

    Baudelohof
    17.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Crazy Legs - Afro Jazz

    Baudelohof
    18.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Jonge Wolven: Jerry lada

    Baudelohof
    18.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Les Docteur du Coeur

    Baudelohof
    18.30 h.
  • jeu 21 juillet

    dansinitiatie LouisLou’s Dance Madness

    Baudelohof
    19.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Djalt Baculalay inviteert

    Baudelohof
    19.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Together We Stand Breakdance Battle

    Baudelohof
    19.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Etage Tropical - Xote

    Baudelohof
    20.00 h.
  • jeu 21 juillet

    In the world of Muhsin Bey

    Baudelohof
    20.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Les Croissants Deluxe Dix Ans

    Baudelohof
    20.30 h.
  • jeu 21 juillet

    DJ Pacha

    Baudelohof
    21.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Eleanor

    Baudelohof
    21.30 h.
  • jeu 21 juillet

    VLC Clique

    Baudelohof
    21.30 h.
  • jeu 21 juillet

    DJ TLP

    Baudelohof
    22.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Geoffrey Burton

    Baudelohof
    22.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Le Coconut Orchestra

    Baudelohof
    22.30 h.
  • jeu 21 juillet

    DJ SEp Vermeersch

    Baudelohof
    23.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Noedels

    Baudelohof
    23.30 h.

Beverhoutplein/Place Musette

Retour en haut de page
  • jeu 21 juillet

    Trio Maison & Mich Walsschaerts

    Beverhoutplein/Place Musette
    21.30 h.

Camping Vlasmarkt

Retour en haut de page
  • jeu 21 juillet

    Vlaspoppenworp voor kinderen

    Camping Vlasmarkt
    15.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Ghost Dogs Radio

    Camping Vlasmarkt
    21.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Rubadub

    Camping Vlasmarkt
    22.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Monsieur

    Camping Vlasmarkt
    23.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Lizzy & Tati

    Camping Vlasmarkt
    01.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Vlaspoppenworp voor grote kinderen

    Camping Vlasmarkt
    03.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Shoarma Soundsystem (Hakimm, Imran & Nadiem Shah)

    Camping Vlasmarkt
    03.35 h.

Emile Braunplein

Retour en haut de page
  • jeu 21 juillet

    Mardi Gras Festival - Namiddag Jazz Biergarten

    Emile Braunplein
    12.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Mardi Gras Festival - Avond Party!

    Emile Braunplein
    20.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Mardi Gras Festival - Avond Party!

    Emile Braunplein
    20.00 h.

François Laurentplein/Luisterplein

Retour en haut de page
  • jeu 21 juillet

    Luisterplein (h)erkent Talent’ Jazz: Collectivo - Bag Bind

    François Laurentplein/Luisterplein
    15.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Luisterplein (h)erkent Talent’ Jazz: Between Bars

    François Laurentplein/Luisterplein
    16.15 h.
  • jeu 21 juillet

    De Wacht

    François Laurentplein/Luisterplein
    19.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Mira

    François Laurentplein/Luisterplein
    21.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Lieven Tavernier

    François Laurentplein/Luisterplein
    23.15 h.

Groentenmarkt

Retour en haut de page
  • jeu 21 juillet

    Smooth

    Groentenmarkt
    19.20 h.
  • jeu 21 juillet

    Hammertime

    Groentenmarkt
    21.20 h.
  • jeu 21 juillet

    Nerveus

    Groentenmarkt
    00.10 h.

Korenlei-Graslei

Retour en haut de page
  • jeu 21 juillet

    Mur.kie

    Korenlei-Graslei
    17.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Von Di

    Korenlei-Graslei
    19.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Lua Preta (live)

    Korenlei-Graslei
    21.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Black Mamba

    Korenlei-Graslei
    22.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Chamos

    Korenlei-Graslei
    23.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Golden Zebora

    Korenlei-Graslei
    01.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Boogie Knights

    Korenmarkt
    14.00 h.
  • jeu 21 juillet

    The Covrettes - modern retro-band

    Korenmarkt
    16.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Bluesy Muloosy

    Korenmarkt
    18.00 h.
  • jeu 21 juillet

    PE Live

    Korenmarkt
    20.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Sioen plays Graceland

    Korenmarkt
    22.30 h.
  • jeu 21 juillet

    DJ Sono Tom & Alex

    Korenmarkt
    23.50 h.

Sint-Baafsplein

Retour en haut de page
  • jeu 21 juillet

    Les GILLES de Strépy-Bracquegnies

    Sint-Baafsplein
    14.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Hans, De Rob, De Raf, De Ronder & De Roover

    Sint-Baafsplein
    16.45 h.
  • jeu 21 juillet

    Mydonna

    Sint-Baafsplein
    18.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Camille

    Sint-Baafsplein
    20.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Nacht van Regenboog: EUROvizie

    Sint-Baafsplein
    21.15 h.
  • jeu 21 juillet

    Nacht van de Regenboog: DJ PREZTONE and guests

    Sint-Baafsplein
    22.30 h.
  • jeu 21 juillet

    DJ Enko

    Sint-Baafsplein
    01.00 h.

Sint-Bavo Humaniora

Retour en haut de page
  • jeu 21 juillet

    Gene Thomas met muzikant

    Sint-Bavo Humaniora
    11.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Gene Thomas met muzikant

    Sint-Bavo Humaniora
    16.00 h.

Sint-Veerleplein

Retour en haut de page
  • jeu 21 juillet

    BLUE STAR

    Sint-Veerleplein
    14.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Keirels

    Sint-Veerleplein
    19.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Partie Party

    Sint-Veerleplein
    22.00 h.

Vrijdagmarkt

Retour en haut de page
  • jeu 21 juillet

    Foor

    Vrijdagmarkt
    14.00 h.

Walter De Buckplein

Retour en haut de page
  • jeu 21 juillet

    Gentse Crochet

    Walter De Buckplein
    16.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Hyper!

    Walter De Buckplein
    19.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Gentse Zangstonde

    Walter De Buckplein
    20.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Kwame Mulzz & The Band

    Walter De Buckplein
    20.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Michelle David & The True-tones (NL)

    Walter De Buckplein
    22.30 h.
  • jeu 21 juillet

    Dizzy Mandjeku & Odemba OK Jazz Allstars

    Walter De Buckplein
    00.30 h.
  • jeu 21 juillet

    DJ Nico Juice

    Walter De Buckplein
    02.00 h.

Willem de Beersteeg

Retour en haut de page
  • jeu 21 juillet

    Zataclan

    Willem de Beersteeg
    19.00 h.

Woodrow Wilsonplein

Retour en haut de page
  • jeu 21 juillet

    Gentopia kindernamiddagen

    Woodrow Wilsonplein
    13.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Kindervolksdans o.l.v. De Kadullen en Sneyssens

    Woodrow Wilsonplein
    14.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Optreden Sneyssens jeugd en Juniors

    Woodrow Wilsonplein
    14.45 h.
  • jeu 21 juillet

    Gemeenschappelijke vlaamse dans

    Woodrow Wilsonplein
    15.10 h.
  • jeu 21 juillet

    Optreden vendel en trommelkorps Sneyssens

    Woodrow Wilsonplein
    15.35 h.
  • jeu 21 juillet

    Gemeenschappelijke internationale dans

    Woodrow Wilsonplein
    15.45 h.
  • jeu 21 juillet

    Optreden volksdansgroep Sneyssens

    Woodrow Wilsonplein
    16.10 h.
  • jeu 21 juillet

    Gemeenschappelijke internationale dans

    Woodrow Wilsonplein
    16.35 h.
  • jeu 21 juillet

    Optreden vendel en trommelkorps Sneyssens

    Woodrow Wilsonplein
    17.00 h.
  • jeu 21 juillet

    Gemeenschappelijk verzoek- en slotdans

    Woodrow Wilsonplein
    17.10 h.

D'autres activités

Etes-vous à la recherche d’un autre événement?

Restez informé

Abonnez-vous à la newsletter néerlandaise