Filter

Baudelohof

Terug naar boven
  • di 19 juli

    Lékip - Zumba

    Baudelohof
    15.00 u.
  • di 19 juli

    Crazy Legs - Lindy Hop

    Baudelohof
    16.00 u.
  • di 19 juli

    Gentertainment - rap workshop

    Baudelohof
    16.00 u.
  • di 19 juli

    Shoonya - Forró

    Baudelohof
    16.00 u.
  • di 19 juli

    Adroben Trio

    Baudelohof
    16.30 u.
  • di 19 juli

    Crazy Legs - Charleston

    Baudelohof
    17.00 u.
  • di 19 juli

    Jonge Wolven: Kleinpunk

    Baudelohof
    18.00 u.
  • di 19 juli

    Lékip - Bachata

    Baudelohof
    18.00 u.
  • di 19 juli

    Lékip - Zumba

    Baudelohof
    18.00 u.
  • di 19 juli

    Shoonya - Bhangra

    Baudelohof
    18.00 u.
  • di 19 juli

    Stefan Paridaen

    Baudelohof
    18.30 u.
  • di 19 juli

    Cafe de Humedad

    Baudelohof
    19.30 u.
  • di 19 juli

    Orkidea - Dabké

    Baudelohof
    19.30 u.
  • di 19 juli

    Slam Aleikum (VOEM, Gentertainment en Graffiti vzw)

    Baudelohof
    19.30 u.
  • di 19 juli

    Baila Tropical - Salsa

    Baudelohof
    20.00 u.
  • di 19 juli

    De Gillende Keukenprins

    Baudelohof
    20.30 u.
  • di 19 juli

    Der Šenster Gob (CZ)

    Baudelohof
    20.30 u.
  • di 19 juli

    DJ Pacha

    Baudelohof
    21.00 u.
  • di 19 juli

    Flamenco trio Emescla

    Baudelohof
    21.30 u.
  • di 19 juli

    Hadi Zeidan (Live Synth Show)

    Baudelohof
    21.30 u.
  • di 19 juli

    Open mic

    Baudelohof
    21.30 u.
  • di 19 juli

    Alan Temple

    Baudelohof
    22.30 u.
  • di 19 juli

    SIKOYO

    Baudelohof
    22.30 u.
  • di 19 juli

    Yallah Soundsystem

    Baudelohof
    22.30 u.
  • di 19 juli

    DJ Mistah Matt

    Baudelohof
    23.30 u.
  • di 19 juli

    Fin de Fiesta

    Baudelohof
    23.30 u.

Beverhoutplein/Place Musette

Terug naar boven
  • di 19 juli

    Pieter & Hannelore + Odette

    Beverhoutplein/Place Musette
    21.30 u.

Camping Vlasmarkt

Terug naar boven
  • di 19 juli

    Melange Etrange

    Camping Vlasmarkt
    21.00 u.
  • di 19 juli

    Danger Dancer

    Camping Vlasmarkt
    22.00 u.
  • di 19 juli

    Sofie Sticker

    Camping Vlasmarkt
    23.00 u.
  • di 19 juli

    4T4

    Camping Vlasmarkt
    01.30 u.
  • di 19 juli

    Sheridan (Jeroen Delodder)

    Camping Vlasmarkt
    05.30 u.

Emile Braunplein

Terug naar boven
  • di 19 juli

    Mardi Gras Festival - Namiddag Jazz Biergarten

    Emile Braunplein
    12.00 u.
  • di 19 juli

    Mardi Gras Festival - Avond Party!

    Emile Braunplein
    20.00 u.
  • di 19 juli

    Mardi Gras Festival - Avond Party!

    Emile Braunplein
    20.00 u.

François Laurentplein/Luisterplein

Terug naar boven
  • di 19 juli

    Luisterplein (h)erkent Talent’ Jazz: A Bundle of Djoy

    François Laurentplein/Luisterplein
    15.00 u.
  • di 19 juli

    Luisterplein (h)erkent Talent’ Jazz: De Ontsnapte Moeders

    François Laurentplein/Luisterplein
    16.15 u.
  • di 19 juli

    Sonderwalt

    François Laurentplein/Luisterplein
    19.00 u.
  • di 19 juli

    Dayanne Music

    François Laurentplein/Luisterplein
    21.00 u.
  • di 19 juli

    Isolde Lassoen

    François Laurentplein/Luisterplein
    23.15 u.

Groentenmarkt

Terug naar boven
  • di 19 juli

    No Problems

    Groentenmarkt
    19.20 u.
  • di 19 juli

    Doc's Reflection

    Groentenmarkt
    21.20 u.
  • di 19 juli

    Partie Party

    Groentenmarkt
    00.10 u.

Korenlei-Graslei

Terug naar boven
  • di 19 juli

    Radio City (live)

    Korenlei-Graslei
    15.00 u.
  • di 19 juli

    The Lake (live)

    Korenlei-Graslei
    16.00 u.
  • di 19 juli

    The Brown Collective

    Korenlei-Graslei
    17.00 u.
  • di 19 juli

    Forbidden Fruit (live)

    Korenlei-Graslei
    18.30 u.
  • di 19 juli

    José Noventa

    Korenlei-Graslei
    19.30 u.
  • di 19 juli

    TLP

    Korenlei-Graslei
    21.00 u.
  • di 19 juli

    Mona Lee (live)

    Korenlei-Graslei
    23.00 u.
  • di 19 juli

    T&T: Thang & WLC

    Korenlei-Graslei
    00.30 u.

Korenmarkt

Terug naar boven
  • di 19 juli

    RepreGent: Circo D'Aparro

    Korenmarkt
    14.00 u.
  • di 19 juli

    Busted in Rock

    Korenmarkt
    16.00 u.
  • di 19 juli

    Claptonite

    Korenmarkt
    18.00 u.
  • di 19 juli

    Ten Feet From Stardom

    Korenmarkt
    20.00 u.
  • di 19 juli

    Level Six

    Korenmarkt
    22.30 u.
  • di 19 juli

    DJ Sono Tom & Alex

    Korenmarkt
    23.50 u.
  • di 19 juli

    Amazumi

    Kouter
    18.30 u.
  • di 19 juli

    K.zia

    Kouter
    19.00 u.
  • di 19 juli

    Tabot & Friends

    Kouter
    20.00 u.
  • di 19 juli

    Blu Samu

    Kouter
    20.30 u.
  • di 19 juli

    Lord Apex

    Kouter
    21.30 u.
  • di 19 juli

    San Andreas

    Kouter
    22.00 u.
  • di 19 juli

    Mykki Blanco

    Kouter
    23.00 u.

Sint-Baafsplein

Terug naar boven
  • di 19 juli

    Jacky Jane

    Sint-Baafsplein
    15.30 u.
  • di 19 juli

    Fifty NO's and a Yes means Yes

    Sint-Baafsplein
    17.15 u.
  • di 19 juli

    Woodface - a tribute to Crowded House

    Sint-Baafsplein
    19.15 u.
  • di 19 juli

    Tessa Dixson

    Sint-Baafsplein
    21.30 u.
  • di 19 juli

    Les Truttes 'Oh My God'

    Sint-Baafsplein
    23.30 u.
  • di 19 juli

    DJ Les Mecs Eclectics

    Sint-Baafsplein
    01.00 u.

Sint-Bavo Humaniora

Terug naar boven
  • di 19 juli

    David Vandyck met live band

    Sint-Bavo Humaniora
    11.00 u.
  • di 19 juli

    David Vandyck met live band

    Sint-Bavo Humaniora
    16.00 u.

Sint-Veerleplein

Terug naar boven
  • di 19 juli

    BLUE STAR

    Sint-Veerleplein
    14.00 u.
  • di 19 juli

    Kurt Burgelman

    Sint-Veerleplein
    19.00 u.
  • di 19 juli

    Das Rock

    Sint-Veerleplein
    22.00 u.

Vrijdagmarkt

Terug naar boven
  • di 19 juli

    Foor

    Vrijdagmarkt
    14.00 u.

Walter De Buckplein

Terug naar boven
  • di 19 juli

    Gentse Crochet

    Walter De Buckplein
    16.00 u.
  • di 19 juli

    Spellbreakers

    Walter De Buckplein
    19.00 u.
  • di 19 juli

    Gentse Zangstonde

    Walter De Buckplein
    20.00 u.
  • di 19 juli

    HK

    Walter De Buckplein
    20.30 u.
  • di 19 juli

    Bombino (NE)

    Walter De Buckplein
    22.30 u.
  • di 19 juli

    Babylon Trio

    Walter De Buckplein
    00.30 u.
  • di 19 juli

    DJ De Rudies

    Walter De Buckplein
    01.30 u.

Willem de Beersteeg

Terug naar boven
  • di 19 juli

    Zataclan

    Willem de Beersteeg
    19.00 u.

Woodrow Wilsonplein

Terug naar boven
  • di 19 juli

    Gentopia kindernamiddagen

    Woodrow Wilsonplein
    13.00 u.

Andere activiteiten

Ben je op zoek naar een andere activiteit?

Blijf op de hoogte

Schrijf je in op de nieuwsbrief van de Gentse Feesten