Filter

Baudelohof

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Dancenjoy - Social Brazilian Zouk

    Baudelohof
    14.00 u.
  • zo 24 juli

    Shoonya - Tapdans voor kinderen

    Baudelohof
    15.00 u.
  • zo 24 juli

    Dancenjoy - Brazilian Zouk

    Baudelohof
    16.00 u.
  • zo 24 juli

    Maya Sapera Dance Company vzw - Indische dans

    Baudelohof
    16.00 u.
  • zo 24 juli

    Les Bottines Artistiques (Boombal intiem)

    Baudelohof
    16.30 u.
  • zo 24 juli

    Baila Tropical - Salsa

    Baudelohof
    17.00 u.
  • zo 24 juli

    Capriool - Historische Dans

    Baudelohof
    18.00 u.
  • zo 24 juli

    Shoonya - Bachata

    Baudelohof
    18.00 u.
  • zo 24 juli

    Duo Golder-Fahy (Boombal intiem)

    Baudelohof
    18.30 u.
  • zo 24 juli

    dansinitiatie LouisLou’s Dance Madness

    Baudelohof
    19.30 u.
  • zo 24 juli

    Julien Firmin

    Baudelohof
    19.30 u.
  • zo 24 juli

    Etage Tropical - Cubaanse Salsa

    Baudelohof
    20.00 u.
  • zo 24 juli

    Bubble You (Be Flat)

    Baudelohof
    20.30 u.
  • zo 24 juli

    Sparkly Swingband

    Baudelohof
    20.30 u.
  • zo 24 juli

    DJ Pacha

    Baudelohof
    21.00 u.
  • zo 24 juli

    Cisco Herzhaft

    Baudelohof
    21.30 u.
  • zo 24 juli

    Bubble You (Be Flat)

    Baudelohof
    22.30 u.
  • zo 24 juli

    Jake Walker

    Baudelohof
    22.30 u.
  • zo 24 juli

    DJ Jenz Von Trapp & Inspector Clay

    Baudelohof
    23.30 u.
  • zo 24 juli

    Spagguetta Orghasmmond

    Baudelohof
    23.30 u.

Beverhoutplein/Place Musette

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Bal Musette

    Beverhoutplein/Place Musette
    21.30 u.

Camping Vlasmarkt

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Rakesh & Gayrald

    Camping Vlasmarkt
    08.00 u.
  • zo 24 juli

    Thank God it’s Friday

    Camping Vlasmarkt
    21.00 u.
  • zo 24 juli

    Fragile Circus

    Camping Vlasmarkt
    22.00 u.
  • zo 24 juli

    Kinky All Stars

    Camping Vlasmarkt
    23.00 u.
  • zo 24 juli

    Barrie & Cocquyt

    Camping Vlasmarkt
    01.30 u.
  • zo 24 juli

    Sorry (Uberdope)

    Camping Vlasmarkt
    03.30 u.
  • zo 24 juli

    Discobar De Wintjer

    Camping Vlasmarkt
    05.30 u.

Emile Braunplein

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Mardi Gras Festival - Namiddag Jazz Biergarten

    Emile Braunplein
    12.00 u.
  • zo 24 juli

    Mardi Gras Festival - Avond Party!

    Emile Braunplein
    20.00 u.
  • zo 24 juli

    Mardi Gras Festival - Avond Party!

    Emile Braunplein
    20.00 u.

François Laurentplein/Luisterplein

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Houden Van met Geena Lisa, Andrea Croonenberghs en Sam Verhoeven

    François Laurentplein/Luisterplein
    14.30 u.
  • zo 24 juli

    Transatlantic sessions olv Nils De Caster met Johan Heldenbergh, Bruno Deneckere, en vele andere

    François Laurentplein/Luisterplein
    19.00 u.

Groentenmarkt

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Wallis

    Groentenmarkt
    19.20 u.
  • zo 24 juli

    Dhont & The Hitmen

    Groentenmarkt
    21.40 u.
  • zo 24 juli

    Ontpopt

    Groentenmarkt
    00.10 u.

Korenlei-Graslei

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Free Stage

    Korenlei-Graslei
    15.00 u.
  • zo 24 juli

    Lefwerk

    Korenlei-Graslei
    16.00 u.
  • zo 24 juli

    Martioanen

    Korenlei-Graslei
    17.30 u.
  • zo 24 juli

    Miss Angel

    Korenlei-Graslei
    19.00 u.
  • zo 24 juli

    PEET

    Korenlei-Graslei
    19.50 u.
  • zo 24 juli

    K1D

    Korenlei-Graslei
    21.00 u.
  • zo 24 juli

    Frontal Afterparty

    Korenlei-Graslei
    22.00 u.

Korenmarkt

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Pokerface

    Korenmarkt
    14.00 u.
  • zo 24 juli

    Ashling

    Korenmarkt
    16.00 u.
  • zo 24 juli

    Otis legacy

    Korenmarkt
    18.00 u.
  • zo 24 juli

    Prima Nocta

    Korenmarkt
    20.00 u.
  • zo 24 juli

    Cleymans & Van Geel

    Korenmarkt
    23.30 u.
  • zo 24 juli

    DJ Sono Tom & Alex

    Korenmarkt
    23.50 u.
  • zo 24 juli

    Bal 1900

    Kouter
    19.30 u.

Sint-Baafsplein

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Dynamic Symphonic Band

    Sint-Baafsplein
    15.00 u.
  • zo 24 juli

    Bram & Lennert

    Sint-Baafsplein
    18.00 u.
  • zo 24 juli

    Willy Organ

    Sint-Baafsplein
    20.45 u.
  • zo 24 juli

    Biezebaaze

    Sint-Baafsplein
    22.30 u.

Sint-Bavo Humaniora

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Garry Hagger

    Sint-Bavo Humaniora
    11.00 u.
  • zo 24 juli

    Garry Hagger

    Sint-Bavo Humaniora
    16.00 u.

Sint-Veerleplein

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    BLUE STAR

    Sint-Veerleplein
    14.00 u.
  • zo 24 juli

    Popville

    Sint-Veerleplein
    19.00 u.
  • zo 24 juli

    Ace & The Jokers

    Sint-Veerleplein
    22.00 u.

Vrijdagmarkt

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Foor

    Vrijdagmarkt
    14.00 u.

Walter De Buckplein

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Winnaar Gentse Crochet

    Walter De Buckplein
    17.30 u.
  • zo 24 juli

    Winnaar Jonge Wolven

    Walter De Buckplein
    18.00 u.
  • zo 24 juli

    Zie Ze Zingen / Zangopzweperij

    Walter De Buckplein
    18.30 u.
  • zo 24 juli

    Gentse Zangstonde

    Walter De Buckplein
    20.00 u.
  • zo 24 juli

    Kadril

    Walter De Buckplein
    20.15 u.
  • zo 24 juli

    Foltin (MK)

    Walter De Buckplein
    22.00 u.
  • zo 24 juli

    Raymond van het Groenewoud

    Walter De Buckplein
    01.00 u.

Willem de Beersteeg

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Zataclan

    Willem de Beersteeg
    19.00 u.

Woodrow Wilsonplein

Terug naar boven
  • zo 24 juli

    Gentopia kindernamiddagen

    Woodrow Wilsonplein
    13.00 u.

Andere activiteiten

Ben je op zoek naar een andere activiteit?

Blijf op de hoogte

Schrijf je in op de nieuwsbrief van de Gentse Feesten