Filter

Baudelohof

Terug naar boven
  • za 23 juli

    The Spot - Kids & Teen Dance

    Baudelohof
    15.00 u.
  • za 23 juli

    Etage Tropical - Bachata

    Baudelohof
    16.00 u.
  • za 23 juli

    PURE - Jazz&Modern

    Baudelohof
    16.00 u.
  • za 23 juli

    Playback Theatre

    Baudelohof
    16.30 u.
  • za 23 juli

    Dancenjoy - Universal Partner Dance

    Baudelohof
    17.00 u.
  • za 23 juli

    Jonge Wolven: Twin Toes

    Baudelohof
    18.00 u.
  • za 23 juli

    Petra Partrydance - Rock-A-Robic

    Baudelohof
    18.00 u.
  • za 23 juli

    Ave de Barro

    Baudelohof
    18.30 u.
  • za 23 juli

    dansinitiatie LouisLou’s Dance Madness

    Baudelohof
    19.30 u.
  • za 23 juli

    Odette

    Baudelohof
    19.30 u.
  • za 23 juli

    Baila Tropical - Salsa

    Baudelohof
    20.00 u.
  • za 23 juli

    Bubble You (Be Flat)

    Baudelohof
    20.30 u.
  • za 23 juli

    Royal Garden Blues Liberation Front

    Baudelohof
    20.30 u.
  • za 23 juli

    DJ Pacha

    Baudelohof
    21.00 u.
  • za 23 juli

    Matt T Mahony

    Baudelohof
    21.30 u.
  • za 23 juli

    Fulco

    Baudelohof
    22.30 u.
  • za 23 juli

    MINIMACHINE feat. Yves Deruytter

    Baudelohof
    22.30 u.
  • za 23 juli

    DJ SuperHeidi

    Baudelohof
    23.30 u.
  • za 23 juli

    Foltin (MK)

    Baudelohof
    23.30 u.

Beverhoutplein/Place Musette

Terug naar boven
  • za 23 juli

    Gwen Cresens Musette Quartet

    Beverhoutplein/Place Musette
    21.30 u.

Camping Vlasmarkt

Terug naar boven
  • za 23 juli

    Phase 4

    Camping Vlasmarkt
    21.00 u.
  • za 23 juli

    Nightfalls

    Camping Vlasmarkt
    22.00 u.
  • za 23 juli

    Moscow Disco Rainbow Club

    Camping Vlasmarkt
    23.00 u.
  • za 23 juli

    Olivier Tjon, Mr L, Thang, Mo & Benoelie

    Camping Vlasmarkt
    01.30 u.

Emile Braunplein

Terug naar boven
  • za 23 juli

    Mardi Gras Festival - Namiddag Jazz Biergarten

    Emile Braunplein
    12.00 u.
  • za 23 juli

    Mardi Gras Festival - Avond Party!

    Emile Braunplein
    20.00 u.
  • za 23 juli

    Mardi Gras Festival - Avond Party!

    Emile Braunplein
    20.00 u.

François Laurentplein/Luisterplein

Terug naar boven
  • za 23 juli

    Luisterplein (h)erkent Talent’ Jazz: Bus Vijf

    François Laurentplein/Luisterplein
    15.00 u.
  • za 23 juli

    Luisterplein (h)erkent Talent’ Jazz: Yagoon

    François Laurentplein/Luisterplein
    16.15 u.
  • za 23 juli

    Ventus

    François Laurentplein/Luisterplein
    19.00 u.
  • za 23 juli

    Naomi Symons en Patrick Riguelle

    François Laurentplein/Luisterplein
    21.00 u.
  • za 23 juli

    Dylan 80! Guy Swinnen, Patrick Riguelle, Naomi Sijmons , Bjorn Eriksson, Piet De Pessemier, Ron Reum

    François Laurentplein/Luisterplein
    23.15 u.

Groentenmarkt

Terug naar boven
  • za 23 juli

    Vreewijs

    Groentenmarkt
    19.20 u.
  • za 23 juli

    Hammertime

    Groentenmarkt
    21.20 u.
  • za 23 juli

    Doc's Reflection

    Groentenmarkt
    00.10 u.

Korenlei-Graslei

Terug naar boven
  • za 23 juli

    Pole Pole / LINE UP TBA

    Korenlei-Graslei
    Hele dag

Korenmarkt

Terug naar boven
  • za 23 juli

    The Man in black

    Korenmarkt
    14.00 u.
  • za 23 juli

    Raf Violi kinderdiscoshow

    Korenmarkt
    16.00 u.
  • za 23 juli

    Ketnetband

    Korenmarkt
    17.00 u.
  • za 23 juli

    U2be

    Korenmarkt
    18.30 u.
  • za 23 juli

    St★rman: David Bowie tribute

    Korenmarkt
    20.30 u.
  • za 23 juli

    Mother Mercury: Queen coverband

    Korenmarkt
    22.30 u.
  • za 23 juli

    DJ Sono Tom & Alex

    Korenmarkt
    23.50 u.

Sint-Baafsplein

Terug naar boven
  • za 23 juli

    Pure Dance Academy

    Sint-Baafsplein
    14.00 u.
  • za 23 juli

    Closing Time

    Sint-Baafsplein
    17.30 u.
  • za 23 juli

    Dollarqueen

    Sint-Baafsplein
    20.00 u.
  • za 23 juli

    Metejoor

    Sint-Baafsplein
    22.15 u.
  • za 23 juli

    Dave & Danny

    Sint-Baafsplein
    23.30 u.
  • za 23 juli

    DJ Thomassive & Givanschi

    Sint-Baafsplein
    01.00 u.

Sint-Bavo Humaniora

Terug naar boven
  • za 23 juli

    Rita et les Martins

    Sint-Bavo Humaniora
    11.00 u.
  • za 23 juli

    Rita et les Martins

    Sint-Bavo Humaniora
    16.00 u.

Sint-Veerleplein

Terug naar boven
  • za 23 juli

    Wim Claeys

    Sint-Veerleplein
    14.00 u.
  • za 23 juli

    Radio Barba

    Sint-Veerleplein
    18.45 u.
  • za 23 juli

    Monte Moro Band

    Sint-Veerleplein
    21.00 u.
  • za 23 juli

    Ontpopt

    Sint-Veerleplein
    23.00 u.

Vrijdagmarkt

Terug naar boven
  • za 23 juli

    Foor

    Vrijdagmarkt
    14.00 u.

Walter De Buckplein

Terug naar boven
  • za 23 juli

    Gentse Crochet

    Walter De Buckplein
    16.00 u.
  • za 23 juli

    Gentertainment

    Walter De Buckplein
    19.00 u.
  • za 23 juli

    Gentse Zangstonde

    Walter De Buckplein
    20.00 u.
  • za 23 juli

    Aminah

    Walter De Buckplein
    20.10 u.
  • za 23 juli

    Fatih & Maldegent

    Walter De Buckplein
    20.50 u.
  • za 23 juli

    Ndugu

    Walter De Buckplein
    21.30 u.
  • za 23 juli

    SPREEJ

    Walter De Buckplein
    22.20 u.
  • za 23 juli

    Breakdance: 9000 Styles / HFC (NL)

    Walter De Buckplein
    23.00 u.
  • za 23 juli

    Froze

    Walter De Buckplein
    23.15 u.
  • za 23 juli

    Together We Stand Breakdance Battle

    Walter De Buckplein
    00.00 u.
  • za 23 juli

    Uberdope

    Walter De Buckplein
    00.15 u.
  • za 23 juli

    DJ King Kong

    Walter De Buckplein
    01.00 u.

Willem de Beersteeg

Terug naar boven
  • za 23 juli

    Zataclan

    Willem de Beersteeg
    19.00 u.

Woodrow Wilsonplein

Terug naar boven
  • za 23 juli

    Gentopia kindernamiddagen

    Woodrow Wilsonplein
    13.00 u.

Andere activiteiten

Ben je op zoek naar een andere activiteit?

Blijf op de hoogte

Schrijf je in op de nieuwsbrief van de Gentse Feesten